Screenshot 2021-03-01 at 19.39.37
IMG_3943 (1)
previous arrow
next arrow

Kliinikust

Viimsi Psühhiaatriakliinik on loodud erialaspetsialistide poolt pakkumaks mitmekülgset teenust ning asjatundlikku abi psühhiaatria valdkonnas. Kliinikus töötab kaks psühhiaatrit Dr Maiko Kangro ning Dr Sven Rebane, kes on mõlemad pädevad nii meeleoluhäirete, alkoholitarvitamise häire kui ka teiste psüühikahäirete alal.

Psühhiaatriakliinikus toetavad klientide vaimset tervist ka psühholoogid. Psühholoogide teadmised on väga mitmekülgsed ning lisaks psühhoteraapia läbiviimisele tunnevad nad ära ka murekohad, kus oleks vajalik arstipoolne sekkumine.

Vaimse tervise õde Elisabeth Krabi on olemas nii eravastuvõttudeks alkoholitarvitamise häire puhul kui ka jälgimaks klientide raviteekonda. Samuti on Elisabeth teie õde päevaravi osas.

 

 

Teenused toimuvad ettemaksu alusel. Täname õigeaegselt tasutud arve eest! 

Kui Te mingil põhjusel ei saa vastuvõtule tulla, teatage sellest esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 24 h enne teenust. Sel juhul leiame Teile uue vastuvõtuaja või tühistame teenuse ja tagastame ettemaksu. Mitteilmumisest mitte teatamisel või vastuvõtu tühistamisel vähem kui 24 h enne vastuvõttu ettemaksu teenuse valmisoleku kulude tagamise põhjusel ei tagastata.Koostööpartnerid