Tatjana Fridman

Psühholoog (vene keeles)
Tatjana on lõpetanud Mainori Majandusinstituudis psühholoogia erialal 2001.a. (psühholoog-konsultant). Moskva Riiklikus Sotsiaal Ülikoolis (filial Tallinnas) 2003.a. omandas magistrikraadi (psühholoog, psühholoogia õppejõud).
Tatjana on läbinud 5-aastase psühhoanalüütilise psühhodünaamilise grupipsühhoteraapia väljaõppe Vilniuse Ülikoolis 2007.a. (grupi psühhoterapeut).
Huvi erinevate konverentside, koolituste, seminaride ja täendõppeprogrammide vastu on suur, nende seast läbitud näiteks: “Mentalization based treatment” (MBT), “Abielunõustamise ja paariteraapia praktika”, “Ärevuse ja foobiate psühhoteraapia”, “Onkopsühholoogia – abi vähihaigetele ja nende pereliikmete toetamine”, “Integrative psychotherapeutic approach to Trauma”; làbinud psühhiaatria loengukursuse psühholoogidele. Hetkel õpib Tatjana 5-aastases  programmis gestaltterapeudiks Balti Psühhoteraapia Instituudis.
Töökogemust on Tatjanal 23 aastat.
Tatjana viib läbi psühholoogilist nõustamist ning lühi- ja pikaajalist psühhoteraapiat individuaalselt ja paaridega. Juhib psühhodünaamilise arengu ja isikliku kasvu gruppe.
Ta on Eesti Grupianalüüsi Seltsi ja Eesti Psühhoteraapia Assotsiooni liige.
Tatjana on abielus ja tal on kolm last.
Töökeeleks vene keel.