Elisabeth Krabi

Tegevjuht / Vaimse tervise õde

Elisabeth on lõpetanud Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli ämmaemanduse erialal, hiljem täiendanud ennast vaimse tervise õe aastasel õppel ning omandanud magistrikraadi Terviseteaduse õppekaval (vaimse tervise õendus). Ta on läbinud pereteraapia baaskoolituse ning praktiliste oskuste täiendamise koolituse. Viimased aastad on Elisabeth teinud iseseisvaid vastuvõtte ning tema huviks vaimse tervise alal on alkoholitarvitamise häire ning meeleoluhäired.

Elisabeth on aktiivne õenduse edendaja Eestis, kuuludes Õdede Liidu Vaimse tervise õenduse seltsingusse ning olles üks sealne aseesimees. Samuti on ta tegelenud koolitamisega nii noorte reproduktiivtervise kui ka alkoholitarvitamise häire osas.

Elisabeth kuulus ka Põhja-Eesti Regionaalhaiglas psühholoogilise esmaabi meeskonda, olles valmis reageerima suurõnnetuste puhul, et aidata tulla toime vaimse tervise alase kriisiga. Ka Covid-19 kriisi ajal oli ta valmis rasketel hetkedel toetama kolleege ja tavatöö kõrvalt tegi ka haigla kriisitelefoni valveid.

Viimsi Psühhiaatriakliinikus on Teie esimene kontakt reeglina just Elisabethiga.